HOGYAN SEGÍTHET ?

Támogatottaink illetve Egyesületünk bármikor leinformálható. Személyesen is segítheti Őket. Egyesületünktől kikérhető a telefonszámuk.

Mire van szűkségük, hogy segíthessünk?

Ruházat, tartós élelmiszer, tűzifa,  ezeket leadhatja az Egyesületünk telephelyén: 2363 Felsőpakony, Ócsai dűlő 1., vagy postai úton erre a címre, illetve Budapest és Pest megye területén vállaljuk, hogy az adományokat elhozzuk a felajánlótól.

Logisztika, fuvarozás: az Ország egész területéről várjuk olyan személyek jelentkezését, akik segítenek az adományok célba juttatásában, személyautóval, teherautóval.

Értéklevél kérhető az Ön által meghatározott összegben, melyet futárszolgálat elvisz a megadott címre- a szolgáltatás költségét az Egyesület átvállalja.

Karitatív munka: időszakosan rendezünk ételosztást, ruha válogatást, sok esetben mosni is kell a felajánlott ruhákat, játékokat, ágyneműt. Szívesen várunk jótékony szellemiséggel megáldott embereket, akik munkájukkal segítenék eredményességünket.

Adomány webáruház: folyamatosan várjuk jó mínőségű ruházat, ágynemű, játék, háztartási termékek, egyéb felajánlásukat, hogy azokat jelképes összegért értékesítve, még több rászoruló családon tudjunk segíteni. Vásároljon webáruházunkban

https://adomanybolt9.webnode.hu/ feltöltés alatt

Banki átutalási lehetőség: CIB bank: 10701537-70148888-51200002